Text Box: سرنوشت
متن خلاصه: امروزه شیطان پرستان با اعمالی همچون قتل و تجاوز و ... در جهان شناخته می‌شوند.
متن کامل:راهي كه براي شيطان پرست ترسيم مي كنند معجوني است كه هر آدم گرفتاري را به وحشي گري و نفرت سوق مي دهد. اولا راه نيست ، كوره راه است. مسيري است كه به هيچ جا راه ندارد، بن بست است. رسما اعلام مي كنند ما به مقصد نمي رسيم. براي شيطان پرست تفهيم مي كنند جاده اي كه در آن قرار دارد پر از خط كشي هاي در هم و بر هم است. و او در يافتن راه خروج تا سر حد جنون و ديوانگي پيش مي رود و سر انجام مطمئن مي شود راه بازگشتي وجود ندارد.  احياء اخلاق مصيبت بار قوم لوط امروز از طريق گروههاي شيطان پرست و وابسته به آن ترويج مي شود. پيشرفت هم جنس خواهي باور كردني نيست، حمايت مقامات ارشد كليساي انگليس ، پارلمان اتحاديه اروپايي ، انجمن اطلاعات جنسي و انجمن آموزش و پرورش ايالات متحده ... ننگ آور است.
 
  
  

    امروز ديگر صليب هاي وارونه ، ستاره پنج پر ، خفاش ، صورتهاي نقاشي شده ، ماسك هاي حيوانات درنده شاخ دار ، برهنه پوشي ... تنها نشانه ها و سمبل هاي شيطان پرستي نيست، عمده ترين نشانه شيطان پرستي را در تجاوز و قتل به ويژه در تجاوز به كودكان و نوجوانان به همراه قتل آنان بايد ديد. مدتي پيش روزنامه هاي آمريكا نوشتند جمعي شيطان پرست دستگير شدند كه نوجوانان و حتي كودكان را وحشيانه مورد تجاوز قرار داده و با ساتور تكه تكه مي كرده اند. استفاده افراطي از مشروبات الكلي ، مواد مخدر ، قرص هاي روان گردان و انرژي زا ، استفاده و استعمال آلات مصنوعي ، خوردن و آشاميدن ادرار و مدفوع ... معجوني از بيماري هاي روحي ، رواني و جسمي بخصوص بيماري هاي عفوني و ايدز را براي شيطان پرست ها به ارمغان آورده است. ايدز شايع ترين بيماري نزد شيطان پرستان است. و 75% عامل آلودگي شش هزار نفري كه روزانه مبتلا به اين درد بي درمان مي شوند انتقال از طريق تماس جنسي است.
    توصيه اي كه شيطان پرست ها ناگزير به انجام آنند، شنيدن آهنگ هاي تند همراه با خشونت است كه وحشت و نفرت را با خود دارد. آنان موظفند هميشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسيح و ساير مقدسات اعلام كنند. خود را بي خانماني بيابانگرد بپندارند كه از عشق و محبت متنفرند. آنان خوانندگان بسيار خشني ، كه در صدايشان مي توان غرش حيوانات وحشي را شنيد ، سمبل قدرت شيطان پرستي مي دانند. كه كمبود و نياز خود را با خشونت زياد رفع مي كنند.
آری حاصل تکنولوژی و پیشرفت غربی ها اینچنین است.
    باید امیدوار باشیم که این جریان خطرناک غرب همانند موج های دیگر به ایران نفوذ نکند و بهترین راه مقابله با این انحرافات هم عمل به دستورات دین اسلام است. اگر به دینی که پیامبرمان برایمان آورده است ایمان داشته باشیم با توکل به خدا و پناه جستن از شر شیطان به او می توانیم خود و اطرافیانمان را در برابر این موج های عظیم دنیای امروز حفظ کنیم. 
Text Box:  
Text Box:  
Text Box: